You are here

Kategoria produktów

×

Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Używając maszyn do czyszczenia podłóg kluczowe znaczenie ma wydajność baterii. Więc kiedy należy dobrać akumulator głębokiego rozładowania, najlepszym rozwiązaniem są baterie produkcji SIAP. Możemy zaoferować linie kwasowe i żelowe, które posiadają zwiększoną efektywność energetyczną, są niezawodne, wydajne i łatwe w użytkowaniu

Akumulatory SIAP z ciekłym elektrolitem są produkowane z dodatnią płytą pastowaną (serii MF, MC i ME), a także z dodatnią płytą pancerną (seria  РТ), co zapewnia zwiększenie żywotności baterii, a także umożliwia przedłużenie czasu autonomicznej pracy baterii. Przy tym przy użyciu akumulatorów serii РТ ilość cykli ładowania/rozładowania wzrasta nawet do 1200. Jest to jeden z najlepszych wyników w branży.

Baterie firmy SIAP wykonane w technologii GEL – bezobsługowe, nie wymagają uzupełniania wody. Doskonale nadają się do stosowania w miejscach o podwyższonych wymaganiach czystości i bezpieczeństwa dla zdrowia, takich jak szkoły, szpitale, budynki biurowe, centra handlowe i lotniska. Są one szczególnie skierowane dla pomieszczeń, w których nie ma specjalnego pomieszczenia do ładowania z wymuszoną wentylacją.